Соціальні, господарські питання розглядалися на апаратній нараді

Дата: 09.09.2014 08:33

8 вересня 2014 року відбулась апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації Г.Роспутної, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, міського голови В.Весняного, районних ЗМІ.
Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) про заходи щодо збільшення надходжень до бюджету від використання земель сільськогосподарського призначення державної власності та внесення суб’єктами господарювання орендної плати власникам земельних часток (паїв) (інформував начальник районного відділу Держкомагенства І.Подоляк); 2) про стан виконання районного та місцевих бюджетів за 8 місяців поточного року (інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Шевчук); 3) про планування бюджету на 2015 рік та заходи з оптимізації бюджетних витрат (інформували начальник Тульчинської інспекції Немирівської об’єднаної ДПІ Л.Пастушенко, начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Шевчук); 4) про стан надання фінансової та соціальної допомоги переселенцям зі Сходу України, забезпечення освітніми послугами дітей шкільного віку даної категорії населення (інформували заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Мокринський, начальник управління Пенсійного фонду України А.Мельник, начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Митрицан); 5) про підтримку та супровід військовослужбовців, що отримали поранення та тих, що перебувають на службі у зоці АТО (інформувала начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Т.Найда); 6) про оптимізацію витрат на тепло і енергоресурси в бюджетних та комунальних установах району в 2014 році (інформували голова райдержадміністрації Г.Роспутна, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації О.Буряк).
Підвела підсумки наради і визначила завдання по кожному з питань порядку денного голова райдержадміністрації. Зокрема, Г.Роспутна попередила про заплановане суттєве скорочення обласного та районних бюджетів на 2015 рік, запровадження заходів з економії електроенергії, оптимізації штатів державної служби на місцях, скорочення витрат на їх утримання, розпорядилась внести ясність у облік переселенців зі сходу країни, щоб надавати постраждалим вчасну і конкретну допомогу, наголосила на неухильному виконанні місцевих бюджетів та доручила начальнику районного відділу Держкомагенства запровадити заходи щодо збільшення бюджетних надходжень від використання земель сільськогосподарського призначення. «Необхідно покращити роботу. Нас має цікавити реальний результат, а не піар чи відписки!» - підкреслила голова райдержадміністрації.