Соціальний захист ветеранів і звернення громадян у контексті відповідних доручень Президента України

Дата: 18.02.2014 14:45

На виконання завдань Президента України В.Януковича щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни та сучасних захисників Вітчизни, покращення патріотичного виховання молодого покоління, належної роботи із зверненнями громадян в рамках проекту «Діалог з країною» 17 лютого 2014 року відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Анатолія Степановича Бузіка, голови районної ради Олексія Петровича Авраменка, її членів та запрошених керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ, районних ЗМІ тощо.
Розглядалися питання підсумків соціально-економічного розвитку району в 2013 році, стану роботи зі зверненнями громадян, зокрема, згідно проекту «Діалог з країною» та інші. Щодо соціального захисту ветеранів війни і праці, практичної реакції на звернення громадян, голова райдержадміністрації зауважив: «Зрозуміло, що багато залежить від позиції заявників під час звернень, бо наші фінансові можливості чітко регламентовані і досить обмежені. Але ніхто не скасовував відповідальність і професійність державних службовців під час роботи з різними соціальними категоріями громадян. Ми маємо, по можливості, вирішувати проблеми заявників, уникати спрощення і формалізму, активніше залучати до роз’яснювальної роботи районні ЗМІ, особливо, у питаннях соціального захисту населення.»