Соціальному захисту – постійну увагу

Дата: 30.09.2013 15:30

Про необхідність серйозну увагу звернути на стан соціального захисту найвразливіших категорій населення району говорив голова райдержадміністрації Анатолій Степанович Бузік під час проведення апаратної наради 30 вересня із заступниками голови, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ, редакторами районних ЗМІ. Саме так, наголосив він, має відбуватися реалізація в регіонах ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни та ін.).
Учасники наради заслухали питання щодо стану підготовки закладів культури, освіти і медицини в районі до осінньо-зимового періоду, про виконання ряду доручень голови облдержадміністрації І.Мовчана, про необхідність посилення контролю та дисципліни державними службовцями під час виконання поставлених перед ними завдань. Насамкінець голова райдержадміністрації А.Бузік оголосив про планові роботи щодо благоустрою населених пунктів району, шляхів сполучення та придорожніх смуг, боротьби проти стихійних сміттєзвалищ та продовження обвалування та обсадження деревами офіційних місць накопичення твердих побутових відходів.