Спартакіада серед працівників медичних закладів

Дата: 11.06.2013 12:56

Збірна команда Тульчинської ЦРЛ прийняла активну участь у обласному етапі Спартакіади серед працівників медичних закладів, що відбувся 6-го червня у м. Вінниця.
Наша футбольна команда «Медіком» у запеклому двобої здолала колег-суперників із Чечельника з рахунком 3:2, програючи по ходу зустрічі 0:2! Свою майстерність та волю до перемоги на футбольному майданчику медичного коледжу демонстрували: Кирилюк Анатолій – капітан команди, Олег Науменко, Валерій Пантелемон, Віталій Нечипорук, Ігор Ковальчук, Сергій Стеценко, Сергій Кушнір та Сергій Стецько.
Лише на стадії чвертьфіналу наші хлопці драматично поступились більш вправним суперникам-судмедекспертам та у підсумку посіли почесне 5 місце серед 13 команд-учасниць та неофіційне 1 серед команд районів.
Вітаємо наш колектив, принагідно нагадаємо, що «Медіком» - постійний учасник Спартакіади, чемпіон та призер (тричі) змагань минулих років.