Співпраця триває

Дата: 22.04.2013 16:14

22 квітня 2013 року, в рамках робочого візиту в Україну Директора Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) у Швейцарії пана Йорга Крістена та програмного менеджера DESPRO у Skat (Швейцарський Центр Ресурсів та Консультацій з Питань Розвитку) пана Штефана Динера, м. Тульчин відвідали вищеназвані діячі в супроводі українського експерта проекту В’ячеслава Сороковського. Відбулась зустріч представників проекту з головою райдержадміністрації Анатолієм Степановичем Бузіком, головою районної ради Олексієм Петровичем Авраменком, Тульчинським міським головою Валерієм Михайловичем Весняним. Далі, з метою перевірки реалізації Стратегії інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) у Тульчинському цільовому регіоні (ТЦР) в 2013 році, гості району в супроводі першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Івановича Побережника, заступника міського голови Олександра Сергійовича Овчарука ознайомилися з роботою комунального підприємства «Тульчинкомунсервіс», оглянули міський полігон ТПВ, придбану автотехніку (сміттєвози), пілотні контейнерні майданчики для організації роздільного збирання ТПВ в багатоквартирних будинках міста. Згодом представники з Швейцарії відвідали с. Суворовське, де розміщені аналогічні контейнери, і с. Клебань, де за підтримки проекту будується водогін.