Співпраця з Йорданією

Дата: 14.01.2016 15:04

Йорданська філія катарської групи компаній «ALJABER GROUP» зацікавлена у співпраці з українськими компаніями у різних сферах.

Компанія розробила та погодила з причетними органами Йорданії інвестиційний проект, яким передбачено спорудження трьох 4-зіркових реабілітаційних готелів на березі Мертвого моря..

«ALJABER GROUP» готова до співпраці для спільного будівництва сонячних електростанцій потужністю 36 МВт, які будуть використовуватися для забезпечення електроенергією даних готелів, а також у пошуку будівельних підприємств для закупівлі будівельних матеріалів та рекрутингових компаній з метою підбору персоналу на роботу в готелях.

Контактна особа: менеджер йорданської філії катарської групи компаній «ALJABER GROUP» Ібрагім Абу Камар; тел: +962 77 550 55 55(з 10 по 15 січня 2016 року).

Посольство України в Йорданії: тел: (00 9626) 592 24 02), електронна пошта: emb_jo@mfa.gov.ua