Співпраця з Королівством Швеція!

Дата: 20.10.2014 15:54

З метою пошуку нових та розширення сегменту традиційних ринків збуту, створення сприятливих умов для виходу національних підприємств на ринки країн Європи та залучення іноземних інвестицій в економіку області повідомляємо, що Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine) запрошує взяти участь у робочому візити офіційної делегації на чолі з президентом Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine) до Королівства Швеція, який відбудеться з 20 по 22 листопада 2014р. Під час даного візиту відбудуться ділові переговори з шведськими партнерами в т.ч. з керівництвом Торгово-Промислової Палати у Стокгольмі.
Проект програми та загального кошторису робочого візиту додаються.
Координатор від Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine) – заступник генерального секретаря Летяга Владислава, тел. +38 (067) 993 96 32, e-mail: lvladyslava@gmail.com.
Анкети для участі у заході додаються.

Додаток на 2 аркушах.