Співробітництво з Китаєм

Дата: 04.01.2017 16:56

До Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації звернулось Українське торговельне представництво в Китайській Народній Республіці з тим, що китайська компанія Inner Mongolia Xi Kouxiang Agricultural Development CO. Ltd. хоче імпортувати до Китаю наступні українські товари, а саме: просо, квасолю, рис, кукурудзу, борошно, крупи, соняшникову олію, соєву олію, рапсову олію, шоколад, сік, червоне вино, бджолиний віск, мед, бурштин, шрот.

У період з 26 грудня до 30 січня делегація компанії на чолі з Паном Вангом буде перебувати в Україні.

З метою налагодження зв'язків з українськими підприємствами, що спеціалізуються на виробництві вказаних товарів, компанія просить сприяти в організації зустрічей з представниками цих підприємств.

Підприємства, що зацікавлені у налагодженні співробітництва з китайськими компаніями та можуть зустрітися з представниками компанії у період з 26 грудня по 30 січня.