Спогад про земляка-художника

Дата: 10.02.2016 15:36

9 лютого 2016 року в приміщенні Кирнасівської ЗШ №1 проведено вечір - спогад «Була на землі Людина», присвячений 70-річчю від дня народження майстра народного малярства Івана Дмитровича Коваля. Серед присутніх в залі земляків та шанувальників таланту художника були гості з м. Вінниці: Любов Гречанюк - завідуюча відділом Вінницького обласного центру народної творчості;
Федір Панчук - директор Вінницького музею-садиби Михайла Коцюбинського, заслужений діяч мистецтв України; Ганна Секрет - автор та ведуча мистецьких програм Вінницького державного телебачення; Ганна Волошенюк - автор книг про Івана Коваля; Іван Волошенюк - журналіст; Валентина Сторожук - поетеса, заступник редактора
журналу «Вінницький край», журналісти обласного радіо.
Серед запрошених були: голова Тульчинської райдержадміністрації Микола Підболячний, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Митрицан, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Катерина Третьякова.
Спогади друзів, сусідів, земляків переплітались із мистецтвом місцевих аматорів, яке було представлене народним вокальним ансамблем «Берегиня», вокальним ансамблем «Мальви», співаком Олексієм Ричко, поезією Ірини Тамари. На високому професійному рівні прозвучали дитячі художні номери у виконанні Артема Мензула, вокального тріо та читців школи. Чарівні звуки скрипки Василя Левченка, директора Тульчинської ДМШ, та відеоряд про художника задали зустрічі відповідну атмосферу духовності, гармонії.
Захід відбувся при активній участі педагогічного, учнівського колективу Кирнасівської ЗШ №1, працівників культури смт. Кирнасівки і Тульчинського районного будинку культури за підтримки голови Кирнасівської селищної ради Тамари Процишиної.