Спортивне село Тульчинщини

Дата: 21.11.2018 09:20

З метою залучення широких верств сільського населення до занять фізичною культурою та спортом, в рамках відзначення Дня працівників сільського господарства 17 листопада 2018 року проведено сільські спортивні ігри Тульчинщини серед команд сільських та селищних територіальних громад.
Положенням були передбачені змагання з волейболу, шашок, армспорту та гирьового спорту.
Учасниками змагань стали жителі Кинашівської, Копіївської, Ш. Копіївської і сільських рад та села Тиманівки Тульчинської об’єднаної територіальної громади.
Судді змагань:
1. Армспорт - Мельник В.А. – тренер - викладач з важкої атлетики Тульчинської школи - ліцею, триразовий Чемпіон світу з важкої атлетики серед ветеранів, 17 разовий чемпіон спортивного товариства «Колос».
2. Гирьовий спорт - Склярук В.К. тренер – викладач з вільної боротьби Тульчинської ДЮСШ, бронзовий призер Чемпіонату світу з вільної боротьби серед ветеранів.
3. Приймак Г.В. – чемпіон України з волейболу в складі команди Вінницької області серед команд ВФСТ «Колос».
4. Железко О.В. – методист відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА.
Пероможці змагань:
Шашки
1. Сенів Володимир – с. Кинашів
2. Мельник Аліса – с. Тиманівка
Армстронг
1. Бездітний Анатолій – с. Ш.Копіївська
Гирьовий спорт
1. Дуда Олег - с. Тиманівка,
Напружені спортивні баталії відбувалися на волейбольному майданчику, що вказують рахунки по партіям:
1. Тиманівка – Копіївка 0 - 2
2. Ш.Копіївська – Кинашів 2 – 1
3. Ш.Копіївська – Копіївка 0 – 2
4. Тиманівка – Кинашів 0 – 2
5. Ш.Копіївська – Тиманівка 2 – 0
6. Кинашів – Копіївка 0 - 2
Турнірна таблиця набула такого виду:
1. Копіївка - 9 очок
2. Ш.Копіївська - 5 очок
3. Кинашів - 4 очок
4. Тиманівка - 0 очок
Таким чином, переможцем спортивних ігор з волейболу стала команда Копіївської сільської ради – капітан команди Майстер Олексій.
Всі призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами організаторів змагань. Вітаємо переможців!