Спортивні новини: футбол

Дата: 26.11.2018 12:10

18 листопада 2018 року в м. Тульчині пройшов 9-й, останній тур чемпіонату області з футболу серед ДЮСШ ( ДЮФЛ – 1 ліга), юнаки 2002 – 2003р.н. Збірна команда Тульчинської ДЮСШ ( тренери Квасневський С.С., Мазур І.І.) грала з командою ДЮСШ для дітей сиріт м. Тульчина. Рахунок зустрічі: 1 - 1( гол забив Поперечний Дмитро). Після 1-го кола в нашої команди - 20 очок, 6 перемог, 2 нічиї. Різниця забитих та пропущених м’ячів - ( 22 – 3) та 1-е місце в турнірній таблиці . В другому колі наша команда грає з своїми основними конкурентами на чужому полі, а це робить боротьбу за вихід у фінал чемпіонату ще цікавішою. Кращими бомбардирами команди були: Поперечний Дмитро - 8 голів, Демський Тарас – 4 голи, Ларін Богдан – 3 голи. Кращими в команді були: Браницький Владислав, Бондарук Євген, Демський Тарас, Лозовський Іван, Ларін Богдан, Кислий Богдан, Кушнір Владислав, Голомоз Дмитро, Поперечний Дмитро, Ратушняк Набіль, Звольський Микола. Бажаємо нашим юним футболістам гарно підготуватися до 2-го кола чемпіонату області та вийти знову до фіналу чемпіонату та позмагатися вже за звання чемпіона області!