Срібні призери чемпіонату області з вільної боротьби

Дата: 11.12.2018 14:44
Кількість переглядів: 425

Фото без опису

8-9 грудня 2018 року в селі Ободівка (Тростянецького району) проводився Чемпіонат Вінницької області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н. В змаганнях взяли участь збірні команди м.Вінниця (Динамо)., м.Вінниця (МДЮСШ № 5), м.Хмільник, райони: Барський, Крижопільський, Ямпільський, Тростянецький, Тульчинський. Загальна кількість учасників: 116 юнаків та дівчат. В командному заліку перше місце посів Тростянецький район, друге призове місце посів Тульчинський район (директор ДЮСШ Чорній А.І.). Третє місце – Вінниця (Динамо). Призери змагань були нагородженні медалями, грамотами відповідних ступенів. В командному заліку - коштовними спортивними кубками. Нагородження спортсменів проводили заступник начальника обласного управління з питань фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації Олійник Олександр Миколайович та голова постійної комісії з питань бюджету Вінницької обласної ради Мазур Григорій Федорович. В особистому заліку наші вихованці вибороли чотири золотих, чотири срібних, одну бронзову медалей.
Перші місця посіли: Стахов Олег - кат.62 кг.,Щелкунов Святослав – кат.75 кг., Клоченко Марина - кат.41 кг., Терзі Лариса - кат.58 кг.
Другі місця посіли: Накорнеев Ілля - кат.48.кг., Бойчук Олександр - кат.38 кг., Тристюк Олена - кат.44 кг.
Третє місце: Петровська Руслана – кат.58 кг.
Тренери ( Опалінський Л.А. Ратушняк С.М. Попроцький М.В. Склярук В.К.).