Стартує III Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2018»

Дата: 03.03.2018 07:50

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua оголошує про старт ІІІ Всеукраїнського конкурсу "Неймовірні села України 2018".
Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики і продовольства України, асоціації "Український клуб аграрного бізнесу"(УКАБ), Посольства Франції в Україні, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту "Німецько-український агрополітичний діалог", компанії "Бейкер Тіллі Україна", Асоціації об'єднаних територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад.
Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу і органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій і громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.
Період проведення : березень-вересень 2018 року.
Формат конкурсу : відбір кращого бізнес-плану розвитку сільських територій.
Відбір проходитиме у два етапи.
Етапи проведення конкурсу
І етап:
-2 березня - 30 квітня - прийом заявок(заявку може прислати кожен бажаючий, див. "Вимоги до села-претендента на конкурс");
- 01 травня - 06 травня - відбір 20-ти кращих заявок(редакція AgroPortal.ua вибирає 20-ку кращих заявок за допомогою оцінної шкали (певним питанням заявки присвоєна певна кількість балів, див « Анкета села-претендента ІІІ Всеукраїнського конкурсу "Неймовірні селаУкраїни 2018").
II етап:
07 травня - 20 травня - 20-ка сіл присилає свої бізнес-плани в редакцію видання(редакція AgroPortal.ua надає можливість 20 селам, що пройшли в II етап конкурсу, написати бізнес-план, який сприятиме розвитку їх села);
21 травня - 03 червня - відбір 10-ти кращих бізнес-планів(члени Експертної ради(див. "Склад Експертної ради") визначать 10 сіл-фіналістів);
04 червня - 15 липня - "Неймовірний сільський автопробіг" по 10-ти селах-фіналістах (журналісти AgroPortal.ua відвідають кожне з 10 сів);
16 липня - 16 серпня - на сайті AgroPortal.ua проходитиме онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член Експертної ради(див. "Склад Експертної ради") виставить оцінки селам-конкурсантам*;
- 17 - 23 серпня - редакція AgroPortal.ua зведе усі оцінки воєдино;
- 24 серпня на сайті AgroPortal.ua будуть оголошені переможці, дата і місце нагородження
При підрахунку результатів голосу онлайн-голосування і оцінки експертної ради будуть зведені до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта від онлайн-голосування - 50, експертної ради - 50. Максимальний бал - 100.
Вимоги до села-претендента на конкурс
- Заповнити анкету села-претендента ІІІ Всеукраїнського конкурсу "Неймовірні села України 2018".
- За бажанням відправити на пошту agroportal.ua@gmail.com фото- і відеоматеріали, вказавши в темі листа назву села і область.
Примітка: організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть І етап конкурсного відбору.
Склад Експертної ради
- Максим Мартинюк, перший заступник міністра аграрноїполітики і продовольства України;
- Олена Ковальова, заступник міністра аграрної політики і продовольства України;
- Ніколя Перен, радник з питань сільського господарстваПосольства Франції в Україні;
- Кароліна Спаанс, радник з питань сільськогогосподарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні;
- Фолькер Зассе, керівник проекту "Німецько-українськийагрополітичний діалог";
- Тарас Висоцький, генеральний директор асоціації"Український клуб аграрного бізнесу»
Олександр Почкун, генеральний директор ТОВ "БейкерТіллі Україна";
- Владислава Рутицкая, член Національної ради реформ, віце-президент SigmaBleyzer і AgroGeneration;
- Анатолій Циркун, директор УКАБ-сервісу, генеральний директор агентства AgriEvent, керівник агентства Agri Trave;
- Ігор Абрамюк, директор по розвитку Асоціації об'єднанихтериторіальних громад;
- Вадим Савчук, заступник голови Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад;
- Ольга Сидоренко, директор журналу Agroexpert;
- Алла Стрижеус, керівник проекту AgroPortal.ua.
Призовий фонд III Всеукраїнського конкурсу "Неймовірнісела України 2018" буде оголошений пізніше.

Контактні особи:
- Панасюк Іванна, керівник проекту. Тел.:(063) 223 13 91; email: agroportal.ua@gmail.com
- Помянская Наталія, координатор проекту. Тел.:(098) 271 89 69; email: agroportal.ua@gmail.com