Ставимо на облік об’єкти оподаткування пов’язані з господарською діяльністю

Дата: 23.11.2015 14:57

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що суб’єкти господарювання незалежно від обраної ними системи оподаткування мають повідомляти контролюючі органи про всі об’єкти оподаткування пов’язані з його діяльністю за встановленою формою ( №20 ОПП) протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття такого об’єкта, за своїм основним місцем обліку.

Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків і зборів.

Звертаємо Вашу увагу, що неподання у строки повідомлення про об’єкти оподаткування, податкові агенти притягуються до відповідальності за порушення встановленого порядку, який регламентовано статтею 117 Податкового кодексу України.