Стажування за напрямком «Інновації та ефективність в агробізнесі»

Дата: 11.04.2016 12:36

У рамках співпраці Ради голів державних адміністрацій з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, відбудеться відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямком «Інновації та ефективність в агробізнесі».
Для участі в програмі стажування запрошуються:
  • Агрохолдинги;
  • Агро-Асоціації;
  • Виробники продуктів харчування, що мають власні фермерські господарства;
  • Фермерські господарства (переробка або упаковка продукції рослинного і тваринного походження, в тому числі органічної продукції);
  • Виробники насіння і добрив;
  • Племінні господарства;
  • Компанії що спеціалізуються на продажі матеріалів і устаткування сільськогосподарського призначення.
Вимоги до кандидатів:
  • Досвід на керівній посаді від 3-х років;
  • Керівна посада у своїй компанії;
  • Володіння англійською мовою не є обов’язковим.
Термін стажування в США: з 13 серпня до 03 вересня 2016 року.
Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 квітня 2016 року.
Слід зазначити, що Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад, проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години, медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності та 400 доларів США на весь період стажування.
Документи для конкурсу:
  1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійсько мовами;
  2. Копія першої сторінки закордонного паспорту;
  3. Лист рекомендація (обов’язковий переклад англійською мовою).
Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.
Більш детальну інформацію про програму, умови участі, зразок анкети на участь, інструкція з заповнення, знаходиться на сайті: www.glavrada.org.
Контактна особа:
Координатор програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Шкнеєва Наталія - тел.: +38 044 521 5222, моб. тел.:+38 095 274 0215, факс: +38 044 521 5430, e-mail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov.