Сучасне опалення і підготовка до нового навчального року
Дата: 12.08.2016 09:08
Кількість переглядів: 276
10 серпня 2016 року голова облдержадміністрації Валерій Коровій брав участь у відкритті головного об’єкту системи водопостачання від Суворовського водозабору м. Тульчина. Далі керівник області в супроводі голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, голови районної ради Олексія Авраменка, керівників ряду департаментів облдержадміністрації, інших обласних та районних посадовців відвідав Тульчинську спеціалізовану загальноосвітню школу – інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей і Тульчинське вище професійне училище № 41, де цікавився підготовкою закладів до нового навчального року, станом матеріально-технічної бази, системами опалення з котлами на альтернативних видах палива, спорудженням майданчика з навчальною полосою перешкод для кадетів школи – інтернату.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%205824(2).jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/23_467A!OpenElement%26FieldElemFormat%3Djpg.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/58_3D00!OpenElement%26FieldElemFormat%3Djpg.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%205831.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%205835.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%205843.jpg)