Сума 319 грн єдиного внеску – лише до грудня

Дата: 05.10.2016 17:29

У Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ зазначають, що для підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, єдиний внесок нараховується у розмірі 22% від мінімальної заробітної плати, встановленої законом.
З 1 травня 2016 року мінімальна зарплата становить – 1450 грн.
Однак, з 1 грудня її розмір зросте до 1600 грн.
Тобто, мінімальний страховий внесок до листопада 2016 року буде – 319 грн за місяць (1450 грн х 0,22), а з 1 грудня – 352 грн (1600 грн х 0,22).
Право на звільнення від сплати єдиного внеску за себе мають фізичні особи-підприємці єдиного податку за умови, що вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують, відповідно до закону, пенсію або соціальну допомогу.
Платниками – спрощенцями єдиний внесок сплачується незалежно від того, отримували вони дохід чи ні.
Детальніше проконсультуватись із даного питання можна у Центрі обслуговування платників за адресою: м.Тульчин, вул. М.Леонтовича, 51 та за телефоном: 2-24-54.