Сусіди ознайомилися з нашою медициною

Дата: 07.04.2017 09:06

5 квітня керівники Крижопільського, Піщанського, Томашпільського районів та представники медичної галузі побували у нашому районі та детально ознайомились із роботою центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги. Зокрема, оглянули матеріально-технічну базу, наявну діагностичну апаратуру, поцікавилися кадровим забезпеченням та якістю надання медичних послуг. Із роботою медичної галузі району гостей ознайомив головний лікар центральної районної лікарні Віталій Лисиця. В робочій зустрічі взяли участь голова районної ради Олексій Авраменко та голова райдержадміністрації Микола Підболячний, які акцентували увагу гостей на спроможності Тульчинської ЦРЛ стати медичним округом.