Святкові заходи у Торкові

Дата: 18.03.2014 08:57

Днями в с. Торкові відбувся мітинг, присвячений урочистостям з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Серед учасників мітингу працівники сільської ради, школи та будинку культури. Взяла участь і фахівець із соціальної роботи Тульчинського РЦСССДМ Ткач Н.В. В якості продовження шевченківської теми та в рамках відзначення 70-ї річниці визволення Тульчинського району від фашистських загарбників 14.03.2014 року фахівцем було проведено груповий захід з учнями Торківської ЗШ І-ІІІ ступенів на тему патріотичного виховання. 22 учня прослухали лекцію та взяли активну участь в обговоренні такої важливої та актуальної теми, продемонстрували присутність почуття патріотизму. Учениці 9 класу Олексієнко Дар’я, Мельник Діана, Камінська Віта, які зайняли ІІ місце в обласному конкурсі читців поезій Т.Г. Шевченка, зачитали вірші поета під час проведення заходу.