Святкування 27-ї річниці незалежності України в Тульчині

Дата: 24.08.2018 08:06

24 серпня 2018 року в Тульчині відбулися районні урочистості з нагоди 27-ї річниці незалежності України. Колона учасників зібрання на чолі з керівництвом району та міста вирушила від РБК до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та полеглих учасників АТО, де відбулося покладання квітів.
Далі перед РБК пройшов дитячо-молодіжний флеш-моб «В нашім серці – Україна». Районні урочистості в залі РБК розпочалися з внесення Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України. До присутніх з вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації Віталій Чуба. Він оголосив Всеукраїнську хвилину мовчання, вшановуючи світлу пам’ять всіх полеглих захисників України, борців за її волю та незалежність у всі часи.
Привітав тульчинців зі святом присутній на урочистостях народний депутат України Іван Спориш, який вручив Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» директору структурної одиниці «Тульчинські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» Олександру Чорнопиському.
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у захист і розбудову української державності та з нагоди 27-ї річниці незалежності України голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, секретар міської ради Оксана Трач передали Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради з грошовими винагородами учаснику АТО, фельдшеру Тульчинської станції екстреної медичної допомоги Максиму Захарчуку і викладачу Тульчинського коледжу культури, Заслуженому художнику України Григорію Зорику.
Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, міської ради об’єднаної територіальної громади з грошовими винагородами до річниці незалежності України отримали учасники АТО Сергій Безвугляк, Анатолій Блажко, Олександр Жуковський, Ігор Терзі, Євгеній Подоляк, Сергій Шелемба, Сергій Козинський, завідуюча Кирнасівською міською бібліотечною філією Марія Носулько, завідувач відділом районного центру первинної медико-санітарної допомоги Юлія Овчарук, голова фермерського господарства «АГРО-ВАЗ» Світлана Олійчук, працівник ТОВ «Тульчинм’ясо» Алік Пухальський, директор Білоусівської школи Валентина Рябокінь, головний агроном СТОВ «Ульянівське» Ігор Слободянюк, директор Тульчинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії» Наталія Воротнюк, директор Тульчинської дитячої музичної школи Василь Левченко, директор Ганнопільської школи Галина Литвинюк, директор філії ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» Олександр Василенко, директор СТОВ «Авангард», депутат міської ради Микола Трач, громадський діяч з с. Тиманівка Олександр Безбах, ветеран місцевого самоврядування з с. Дранка Надія Миронишина.
Під час яскравої, насиченої гарними художніми номерами святкової концертної програми «Сьогодні вся моя земля співа про Україну» представники від громади поклали корзини квітів у м. Тульчині до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, пам’ятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни, пам’ятника Т.Г.Шевченку.
(фото І.Рябової, В.Вігуржинського)