Свято волейболу у Тульчині

Дата: 31.01.2017 12:08

29 січня 2017 року у м. Тульчині в спорткомплексі Тульчинської районної ДЮСШ. відбувся турнір з волейболу на приз Воїна – афганця, спортсмена Івана Голишівського.
Змагання розпочались о 10-00, а фінальний свисток пролунав о 21-10, що свідчить про напруженість поєдинків.
В турнірі прийняли участь девять команд, які за жеребом були розділені на дві групи:
1-група: ВПУ-41, м. Немирів, с. Тиманівка, Тульчинська ЗОШ №3;
2-група: «Інтер-ко» Тульчин, Тульчин «Підприємець», м. Ладижин «Наша ряба», м. Ямпіль, смт. Брацлав.
Приємним фактом стало подання заявки на участь у змаганнях команди учнів Тульчинської ЗОШ № 3.
В результаті змагань в групах до чергового етапу турніру вийшли команди:
1-група: м. Немирів та с. Тиманівка:
2-група; Тульчин «Підприємець» та м. Ладижин «Наша ряба».
В чергових матчах команда м. Ладижина «Наша ряба» перемагає команду м. Немирова, а в наполегливій та дуже цікавій боротьбі, яку продемонструвала команда с. Тиманівка команда Тульчин «Підприємець» здобуває перемогу над командою із с. Тиманівка (тренер команди Бехветний Микола) .
Таким чином команди м. Немирів та с. Тиманівка посіли третє місце у турнірі.
А тепер фінал. На годиннику 20-00, спортсмени вже втомились, але фінал потрібно зіграти. За враженнями
вболівальників такого протистояння та наполегливості в здобутті кожного очка вже давно не бачили.
Ладижинці виграють перший сет 25-15, в другому сеті програючи 18 – 22 наша команда при гарячій підтримці вболівальників здобуває перемогу 28-26. І тепер заключний сет і знову наша перемога 15-13.
Таким чином команда м.Тульчин «Підприємець» здобула перше місце завоювавши великий кубок турніру.
Команда м. Ладижин «Наша ряба» здобула друге місце та була нагороджена малим кубком.
Під час нагородження були відзначені:
кращий нападник – Кушнір Сергій (м. Ладижин «Наша ряба»);
кращий захисник – Харламов Сергій (м.Тульчин «Підприємець»);
кращий зв’язуючи – Мирончук Олександр (м.Тульчин «Підприємець»).
За команду переможницю турніру грали:
Мирончук Олександр м. Тульчин (капітан)
Нестерук Сергій м. Тульчин
Кутасевич Олександр
Подоляк Ігор
Форись Анантолій
Кись Сергій
Молшняга Валентин
Харламов Олексій.
Під час нагородження хвилиною мовчання було вшановано нашого земляка Івана Голишівського.
Волейбольний турнір був проведений за організаційної підтримки дирекції ВПУ №41 м. Тульчин, Тульчинської районної ДЮСШ, відділу молоді та спорту райдержадміністрації та фінансової підтримки підприємців м. Тульчин.
Анонс вболівальникам.
Збірна Тульчинського району прийме участь у черговому етапі турніру обласної аматорської ліги волейболу Вінницького фізкультурно-спортивного товариства "Колос", який .відбудеться у м. Крижопіль 5 лютого 2017 року.