Тепло привітали батьків та дітей з прийомних сімей

Дата: 31.05.2018 15:16

Напередодні міжнародного Дня захисту прав дитини, 31 травня 2018 року в приміщенні Тульчинської районної ради та адміністрації відбулось 5-е чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний було винесено 5 питань, що стосуються долі маленьких жителів району.

Окремо, до Міжнародного Дня захисту прав дитини, на засідання комісії були запрошені прийомні батьки та їх вихованці з прийомних сімей, які функціонують на території Тульчинського району. Їх тепло привітали голови Тульчинської райдержадміністрації та районної ради Микола Підболячний і Олексій Авраменко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ та вручили дипломи – подяки батькам, за сумлінну працю у вихованні дітей.

Відбулося невимушене спілкування, обмін думками про важливість такої соціальної роботи – і фотографування на пам’ять!