Тетяна Слюз: Вінниччина – це вже 9-а область у моєму маршруті по Україні

Дата: 07.08.2015 16:26

7 серпня 2015 року в м. Тульчині відбулася робоча зустріч голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, державних бюджетних установ і організацій, сільськими, селищними головами, місцевими розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів. Високопосадовця супроводжували начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області Сергій Бакута і голова районої державної адміністрації Микола Підболячний.
Відбулася коротка, але насичена цікавою, корисною і оперативною інформацією нарада. Зокрема, Тетяна Ярославівна розповіла про особливості формування бюджетів, виплату субвенцій, можливість обслуговування державними банками, технічно-електронне забезпечення роботи служби, перехід на інтернет-обслуговування, висловилася на підтримку об’єднання територіальних громад з бюджетної точки зору.