Тиманівська зустріч з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю
Дата: 04.12.2018 09:22
Кількість переглядів: 249
3 грудня 2018 року студентами та викладачами Тульчинського ВПУ № 41 проведено зустріч з підопічними громадянами відділення постійного проживання в с.Тиманівка з наданням допомоги продуктами харчування, солодощами та проведено тематичний концерт.
Тульчинським лісомисливським господарством надано 6 складометрів дров, релігійною громадою «Адвентисти 7 дня» влаштовано для підопічних благодійний обід.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-e302961cd14fcca4adedde31e4c56f41-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-ee51dfe58bd53d51a23d92fd2f81e24f-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-f2530398dd52f5cc16fbfde2e6157c81-V.jpg)