Тиждень інформаційно роз’яснювальної роботи з платниками єдиного внеску

Дата: 18.05.2018 15:05

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області повідомляє, що з 14 травня по 18 травня проведено тиждень інформаційно роз’яснювальної роботи з платниками єдиного внеску, визначеного п. 4; 5; 5,1 Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. Розроблені відповідні інструменти для здійснення спільної ефективної діяльності органів Держпраці, ПФУ, та ДФС щодо виявлення не задекларованої праці, задля ефективного здійснення функцій, які покладає держава.

Спеціалістами управління, спільно з головним державним інспектором праці управління Держпраці у Вінницькій області Короленком В.О., 18.05.2018 р. завершується робочий тиждень по інформаційно-роз‘яснювальній роботі, з питань легалізації найманих працівників а саме: ФОП Лавренова О.С., ФОП Подвишенський Р.В, ФОП Токар М.В., ПП „Ольга ”, ФОП Бондар О., ФОП Бондар В., ФОП Ковтун В.С., ФОП Бондарук Ю.В., ТОВ „Менго”, ФОП Стовбчата О.М., торгова марка „Білозгар ПрАТ „Літинський молокозавод”, ФОП Клименко Є.М., ТОВ „Єрмак Голд”.
В приміщені Тульчинського ОУПФ України проведено робоча зустріч працівників управління з головним інспектором Держпраці з питань виявлення праці неоформлених працівників.