Травневі свята - 2018: скільки днів будемо відпочивати

Дата: 24.04.2018 09:54

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що згідно розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2018 році», протягом травня українці матимуть вісім святкових вихідних, ще два робочі дні будуть скороченими.
Травневі свята з нагоди Дня праці почнуться зі суботи, 28 квітня, та триватимуть включно по вівторок, 1 травня. 2 травня вже буде робочим днем, адже минулого року Верховна Рада скасувала вихідний у цей день.
Ще один вихідний українці матимуть 9 травня – на День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
День Святої Трійці цього річ припадає на 27 травня (неділя). Вихідним днем буде і понеділок, 28 травня. Відтак травневі вихідні з нагоди Трійці триватимуть три дні: з 26 по 28 травня включно.
Скороченими робочими днями на одну годину будуть передсвяткові дні: 5 травня (відпрацювання за 30 квітня) і 8 травня.