Тренінг на тему: «Пишемо резюме разом»

Дата: 23.09.2019 10:08

Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Це короткий виклад найбільш важливих для потенційного роботодавця фактів вашої біографії, в основному пов'язаних із вашим досвідом роботи, навичками й знаннями.
20 вересня 2019 року в Тульчинській районній філії Вінницького ОЦЗ пройшов тренінг на тему : «Пишемо резюме разом».
Мета заходу сформувати в учасників навички ефективного пошуку роботи через уміння написання резюме та ефективного його використання.
Провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Ференець ознайомила безробітних із структурою написання резюме. Також з учасниками тренінгу розглянуто такі питання , як правильно скласти резюме, для чого потрібне резюме. Також фахівець наголосила на тому, про що не треба писати в резюме. Присутні безробітні склали макети власного резюме, активно виконували всі вказівки та обговорювали проблемні питання за даною темою
Наприкінці заходу було проведено вихідне анкетування.