Тренінг «Попередження насилля в дитячому середовищі» на базі Кирнасівської філії-бібліотеки

Дата: 09.11.2018 16:41

09.11.2018 року Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Капелюшна О.П.) спільно зі службою у справах дітей (Заяць М.А.) проведено захід з елементами тренінгу «Попередження насилля в дитячому середовищі» на базі Кирнасівської філії-бібліотеки. До заходу залучені діти 9 класу Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
У заході також прийняли участь Процишена Т.В., Кирнасівський селиний голова, Фусса Л.М., секретар Кирнасівської селищної ради Розлуцька Т.Д., заступник директора з виховної роботи Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Михайлишена Л.В., педагог-організатор Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Носулько М.І., Кирнасівський бібліотекар. Дітям роз’яснено основні вимоги чинного законодавства щодо попередження вчинення насильства в сім’ї та в дитячому середовищі. Опрацьовано життєві ситуації, щодо вчинення різних видів насильства, шляхи подолання, наслідків насилля. Визначено основні ознаки кривдника та жертви, та як уникнути насилля в дитячому середовищі.