Тренінг «Попередження насилля в дитячому середовищі» на базі Кирнасівської філії-бібліотеки
Дата: 09.11.2018 16:41
Кількість переглядів: 245
09.11.2018 року Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Капелюшна О.П.) спільно зі службою у справах дітей (Заяць М.А.) проведено захід з елементами тренінгу «Попередження насилля в дитячому середовищі» на базі Кирнасівської філії-бібліотеки. До заходу залучені діти 9 класу Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
У заході також прийняли участь Процишена Т.В., Кирнасівський селиний голова, Фусса Л.М., секретар Кирнасівської селищної ради Розлуцька Т.Д., заступник директора з виховної роботи Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Михайлишена Л.В., педагог-організатор Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Носулько М.І., Кирнасівський бібліотекар. Дітям роз’яснено основні вимоги чинного законодавства щодо попередження вчинення насильства в сім’ї та в дитячому середовищі. Опрацьовано життєві ситуації, щодо вчинення різних видів насильства, шляхи подолання, наслідків насилля. Визначено основні ознаки кривдника та жертви, та як уникнути насилля в дитячому середовищі.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-0a78069c00b2d3076e77b4851062e188-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-7ed028b9d71c423cb952668b4fa9c692-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-22a30dcfa1e58e1d2e4f2b2fe9be322d-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-af5306743b4f099265cbda47e772c631-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-b916565959f16872226d320f8b22453a-V.jpg)