Тульчин урочисто відзначив свою 411-ту річницю!

Дата: 24.09.2018 10:27

22 вересня 2018 року в урочистостях з нагоди Дня міста Тульчина взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк. В районному будинку культури Тульчинський міський голова Валерій Весняний приймав вітання на адресу тульчинців і об’єднаної громади від керівництва облдержадміністрації, народного депутата України Івана Спориша, депутатів обласної Ради Лариси Білозір, Миколи Яськова, Андрія Мельника, Ярослава Хребтія, голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, голови громадської організації «Тульчинське земляцтво» Василя Подоляна, поважної делегації з Келецького повіту Республіки Польща та ін.
Для учасників зібрання була представлена виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва різних установ та майстрів міста, урочистий концерт «Зі святом, рідне місто!»