Тульчинці - срібні призери з вільної боротьби

Дата: 02.11.2018 09:28
Кількість переглядів: 349

Фото без опису

27 жовтня 2018 року в спортивному комплексі Тульчинської ДЮСШ проводився черговий Чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005 – 2007 років народження. В змаганнях взяли участь збірні команди: м. Вінниці, МДЮСШ - №15, ОДЮСШ – «Спартак», райони – Крижопільський, Барський, Тростянецький, Ямпільський, Тульчинський та м. Хмільник. Загальною кількістю 118 юнаків та дівчат. На урочистому відкритті змагань був присутній заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Сергій Чепернатий, який привітав учасників змагань і всіх присутніх в залі. Слова вітання продовжив головний спеціаліст обласного управління фізичної культури і спорту, куратор змагань Олександр Бугаєв. Побажав перемоги борцям директор Тульчинської ДЮСШ Алім Чорній. Під час проведення змагань до спортивного комплексу завітала депутат обласної ради Лариса Білозір, поцікавилася життям спортивної школи. Приємно, що представники команд, тренери з бажанням їдуть на змагання в м. Тульчин, відзначають гарну організацію змагань, місце проведення, забезпечення інвентарем, фахове суддівство.
В результаті: 1-е місце в командному заліку посіла збірна команда Тростянецького району, 2-е місце виборола збірна команда Тульчинського району, 3-є місце посіла збірна м. Хмільник.
В особистому заліку тульчинці вибороли – 5 золотих, 2 срібні, 5 бронзових медалей. 1-е місце посіли – Стахов Олег, категорія 62кг, Бойчук Олександр, кат. 41кг, Щелкунов Святослав, кат. 75кг, Петровська Руслана, кат. 58кг, Клоченко Марина кат. 37кг;
2-е місце посіли – Полупанов Денис кат. 41кг, Хлівний Олександр кат. 52кг,
3-є місце посіли – Накорнєєв Ілля кат. 48кг, Накорнєєв Веніамін кат. 48кг, Накорнєєв Святослав кат. 38 кг, Хавроха Максим кат. 52кг, Ющишин Владислав кат. 62кг (тренери команди : Опалінський Л.А., Ратушняк С.М., Склярук В.К., Попроцький М.В., Чорній А.І.).
Вітаємо призерів змагань, бажаємо успіхів в навчанні і перемог на борцівському килимі!