Тульчинці взяли участь у Всеукраїнській акції «Перша хвилина миру»

Дата: 08.05.2019 14:09

8 травня 2019 року в м. Тульчині з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні близько 23.00 год. на території Меморіалу слави проведена Загальноукраїнська акція «Перша хвилина миру» за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, заступника Тульчинського міського голови Алли Поваляєвої, державних службовців, представників освіти і культури, місцевих громадських організацій, районних ЗМІ.
Таким чином тульчинці підтримали європейську традицію вшанування світлої пам’яті всіх загиблих у Другій світовій війні у час, коли набули чинності безумовна капітуляція нацистської Німеччини і припинення бойових дій на території Європи (8 травня 1945 року).

Фото Анастасія Вігуржинська