Тульчинці взяли участь в обласному он-лайн семінарі

Дата: 13.02.2019 15:02

13 лютого 2019 року в конференц-залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації (м. Тульчин) заступник голови районної ради Надія Григорьєва, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, селищні, сільські голови, керівники закладів освіти, охорони здоров’я та інші представники взяли участь в он-лайн семінарі на тему: «Про XVI обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад».

З вітальним словом до учасників семінару звернувся голова Вінницької обласної ради, голова обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник. Про організацію конкурсу розповів керівник секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк. Також виступили перед учасниками зібрання заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального розвитку та інвестицій Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, секретар Конкурсної ради Інесса Ратушняк, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Зубань, експерт-координатор конкурсу проектів розвитку територіальних громад Віктор Іщук.