Тульчинщина футбольна: новини про перемоги

Дата: 07.03.2019 10:45

1. Спартакіада у розпалі.

20 лютого 2019 року в рамках V- спартакіади серед вищих навчальних закладів І – ІІ ступенів акредитації відбулися змагання з футзалу (VII вид програми). На спортивний майданчик Тульчинської ДЮСШ вийшли три команди: ВПУ №41 м. Тульчина, Коледжу ветеринарної медицини БНАУ та Тульчинського коледжу культури.

В запеклій боротьбі бронзові нагороди виборола команда Тульчинського коледжу культури. Срібну сходинку здобули студенти ветеринарного закладу. Переможцями змагань та володарями кубку стали студенти вищого професійного училища.

1. Чемпіонат району з футзалу.

В даний час проходить відкритий чемпіонат району з фут залу, в якому беруть участь дев’ять команд.

Турнірна таблиця станом на 05.03.19 р.

Команди

8гол.

5. Ремінний Микола

8гол.

1. Першість Вінницької територіальної організації «Колос» з футзалу.

2 березня в спортивному залі Тульчинської ДЮСШ відбулися чергові групові змагання з футзалу першості Вінницької територіальної організації «Колос», в яких переміг Тульчинський район. Наші футболісти зустрічались зі спортсменами із Чечельницького та Іллінецького районів.

Результати матчів: Тульчинський район (ФК « Фенікс») – Іллінецький район 4 : 3

Іллінецький район – Чечельницький район 7 : 4

Тульчинський район - Чечельницький район 12 : 3

Таким чином, наші земляки вийшли до чергового туру змагань, який відбудеться 16 березня у смт. Томашпіль. Наші футболісти зустрінуться із суперниками – командами Томашпільського, Ямпільського та Муровано– Куриловецького районів.

1. Зимові сільські спортивні ігри (фут зал).

3 березня 2019 року в спортивному залі Тульчинської ДЮСШ проходили змагання з футзалу серед сільських команд за програмою зимових сільських спортивних ігор.

В змаганнях взяли участь команди:

1. смт.Кирнасівки – капітан Олександр Недозименко;
  2. с. Ганнополя – кап. Ярослав Кривіцький;
  3. с. Богданівки – кап. Владислав Яцик;
  4. с. Клебані – кап. Ігор Петрунько;
  5. с. Копіївки – кап. Богдан Шлапак;
  6. с. Тиманівки – кап. Андрій Вишневський;
  7. ФК « Фенікс» с. Ганнополя – кап. Віктор Тонкопій.

В результаті групових ігор до півфіналів вийшли команди, які в на-полеглих матчах зіграли наступним чином:

Тиманівка – Кирнасівка 2 : 6

Ганнопіль – ФК «Фенікс» с. Ганнопіль 8 : 4

Таким чином в матчі за бронзові нагороди змагались – ФК «Фенікс» с. Ганнопіль та с. Тиманівка, в якому тиманівчани перемогли з рахунком 4 : 3. Велика заслуга в здобутій перемозі у ветерана Безверхнього Миколи Івановича, який в перших іграх виступав в ролі голкіпера команди, а потім керував командою, як тренер.

За золоті нагороди змагались футболісти с. Ганнополя та смт. Кирнасівки. Гра у фіналі вражала майстерністю футболістів та жагою до перемоги. Перший тайм 1 : 1, а фінальний свисток пролунав, зафіксувавши перемогу футболістів із с. Ганнополя з рахунком 4 : 1.

По закінченню турніру переможці були нагороджені грамотами, медалями та відповідними кубками.

1. Відкритий чемпіонат м. Вінниці з футзалу.

3 березня відбувся передостанній тур чемпіонату м. Вінниці з фут залу другої ліги, в якому ФК «Патріот» зустрічався з Вінницьким «Інтегралом». Гра відбувалась в спорткомплексі «Нокаут» м. Вінниця. В напруженій боротьбі, програючи супернику 1 : 3, наші футболісти вже у ранзі чемпіона вибороли почесну нічию. В завершальному турі команда планує виступити молодіжним складом проти найекстравагантнішої команди із нігерійським корінням під назвою «Еверглін».

1. Футзал – ветерани.

3 березня стартував чемпіонат Вінницької області з футзалу серед ветеранів (40 +). Перший зональний етап – ветерани ФК «Патріот» провели у м. Немирові, здолавши місцеву команду 1 : 0 та суперників з м. Бершаді 6 : 1. Таким чином, наші ветерани здобули собі вихід до наступного етапу змагань.