Тульчинщина спрямувала на соціальний захист майже 100 мільйонів гривень єдиного внеску

Дата: 17.08.2015 12:05

Протягом семи місяців 2015 року мешканці району спрямували до бюджету 97,4 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
В липні поточного року надходження єдиного соціального внеску склали більше 15 млн гривень, в липні минулого року спрямовано 12,5млн.грн
«Збільшення надходжень в основному відбулося за рахунок зростання фонду оплати праці. Саме завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску жителям Тульчинщини гарантується гідне пенсійне забезпечення, право на соціальний захист у разі нещасних випадків чи професійних захворювань, безробіття та інші виплати», – зазначила заступник начальника Немирівської ОДПІ Лілія Пастушенко.