Тульчинська делегація взяла участь у відзначенні Дня Соборності у Вінниці

Дата: 22.01.2019 16:17

22 січня 2019 року районна делегація на чолі з головою райдержадміністрації Віталієм Чубою взяла участь у обласних заходах з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя Акту Злуки УНР та ЗУНР. Зокрема, учасниками спільної поїздки були заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова об’єднаної територіальної громади Валерій Весняний, голова Шпиківської об’єднаної територіальної громади Микола Крисько, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради було нагороджено Заслуженого художника України Михайла Довганя.
Делегація разом з представниками інших районів та міст області покладала квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, взяла участь в обласних урочистостях в академічному музично-драматичному театрі імені М.Садовського.
Учасником тематичного концерту був зразковий танцювальний колектив «Вітерець» Тульчинського районного будинку культури.