Тульчинська районна філія Вінницького Обласного центру зайнятості презентує!

Дата: 09.04.2019 15:02

Презентація профдіагностичного комплексу «Веб-базована платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

08.04.2019 року провідний фахівець з профорієнтації Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості зустрілася з учнями 9-х та 10-х класів Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Мета зустрічі - презентація профдіагностичного комплексу «Веб-базована платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Провідний фахівець з профорієнтації Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Ференець Тетяна ознайомила учнів з формулою вибору професії «Хочу-Можу-Треба», і наголосила, що при всій складності вирішення проблеми сформулювати правило вибору професії дуже просто: необхідно, щоб ця професія відповідала нахилам, можливостям людини і була потрібна людям та суспільству.

Під час зустрічі, було переглянуто презентацію профдіагностичного комплексу «Веб-базована платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», під час якої учні задавали питання щодо проходження тестування та отримали відповіді.