Тульчинське об’єднане УПФУ Вінницької області продовжує інформаційно–роз’яснювальну роботу

Дата: 22.02.2018 10:16

Відбувся прийом громадян Тульчинської ОТГ с. Тиманівки спеціалістом відділу обслуговування громадян Філіповою І.В. Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України
В приміщені Тиманівської сільської ради відбувся прийом громадян спеціалістом відділу обслуговування громадян Філіповою І.В. Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.
Мешканцям надано консультації та роз’яснення щодо основних положень пенсійної реформи.
Також присутніх ознайомили з можливостями та перевагами дистанційного отримання послуг завдяки електронному ресурсу Пенсійного фонду України веб – порталу .
Присутні мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.
Під час розмови були роздані буклети