Тульчинське об’єднане УПФУ Вінницької області продовжує інформаційно-роз’яснювальну роботу з тимчасово безробітними громадянами

Дата: 26.01.2018 16:42

Стало доброю традицією проводити зустрічі з безробітними громадянами в Тульчинському центрі зайнятості.
Так 26 січня 2018 року проведено чергову зустріч для шукачів роботи , де взяла участь заступник начальника управління Алла Авраменко.
Під час проведення зустрічі присутнім заступник розповіла про зміни в пенсійному забезпеченні після прийняття Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій”, зокрема збільшення з 1 січня 2018 року необхідного страхового стажу – з 15 років до 25 – ти років, ознайомила з переліком необхідних документів для призначення пенсій.
Звернула увагу присутніх на питання легалізації заробітної плати, пояснивши залежність розміру пенсії від наявності страхового стажу, який в свою чергу залежить від сплати страхових внесків на застраховану особу. Також присутні дізнались про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового пенсійного страхування та ознайомились з можливостями та перевагами дистанційного отримання послуг завдяки електронному ресурсу Пенсійного фонду України веб – порталу .
Учасники зустрічей мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.
Після зустрічі ,були роздані буклети.