Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Дата: 25.07.2018 11:52

Згідно із внесеними змінами Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, серед іншого було внесено низку змін до Закону України „Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” ці зміни набрали чинності із дня, наступним після опублікування Закону №2148-V111 11 жовтня 2017року. Зокрема :

- Змінено порядок встановлення пенсії за особливі заслуги. З цього часу відповідні комісії припиняють свою діяльність, а функції призначення надбавок покладено на територіальні управління Пенсійного фонду України.

- Розмір надбавок визначається згідно зі схемою визначення розмірів надбавок залежно від заслуг перед Україною. Така схема затверджена наказом Міністерства соціальної політики України від 27.12.2017 року №2054 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 22.01.2018р.

додатки