Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області інформує:

Дата: 30.06.2017 14:56

Особливу увагу фахівці Тульчинського об’єднаного УПФУ Вінницької області приділяють інформуванню населення з питань пенсійного забезпечення та змінам, що відбуваються в пенсійному законодавстві України, так 29 червня 2017 року заступник начальника Немирівського відділу обслуговування громадян Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Леся Лашко провела зустріч в трудовому колективі Ковалівського НВК ЗОШ 1-3 ступенів - ліцеї.
Під час зустрічі заступником начальника відділу надано роз’яснення, щодо аспектів призначення та перерахунку пенсії, механізму обчислення страхового стажу, порядку проведення перерахунку виплат працюючим пенсіонерам. Особливу увагу звернено на питання легалізації заробітної плати та залежності рівня соціального захисту від рівня оплати праці. Наголошено і на можливості отримання інформації через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.
Учасники зустрічі мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.
Після зустрічі Леся Миколаївна роздала буклети з інформацією, щодо підвищення мінімального розміру пенсії.