Тульчинський район додатково отримав 535 листтів шиферу для подолання наслідків стихії

Дата: 05.07.2019 16:42

На Тульчинщині тривають роботи з ліквідації негоди, внаслідок якої були пошкоджені покрівлі домогосподарств, об’єктів соціального призначення, тощо.
Наступного дня після буревію, 03 липня, у Тульчин було доставлено 1260 листів шиферу для відновлення пошкоджених негодою покрівель. Даний вантаж прибув зі складів КУ «Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів».
Заявка на додаткові 535 листів шиферу була сформована відповідно до нових звернень громадян, адже мешканці району в перший день звертались не дуже активно про допомогу, почасти тому, що не сподівались отримати підтримку від влади.
Сьогодні ж, 05 липня, до Тульчина вже доставлено додаткових 535 листів шиферу, який буде розподілено відповідно до поданих жителями району заяв.