Туризм на Шовковому шляху

Дата: 25.08.2016 11:58

5-7 жовтня 2016 року у м.Ташкент Національною компанією «Узбектуризм» буде проведено Міжнародний Ташкентський туристичний ярмарок (МТТЯ-2016) «Туризм на Шовковому шляху». Зазначений захід проводиться за підтримки Всесвітньої Туристичної Організації ООН (UNWTO), Національної компанії «Узбектуризм», Міністерства зовнішніх економічних зав’язків, інвестицій і торгівлі та Міністерства по справам культури і спорту. Організатори передбачають, що цього року захід відвідають понад 300 учасників майже 30 країн світу. Практика проведення таких заходів у попередні роки свідчить про те, що виставку відвідують не тільки представники туристичних операторів, але й значна кількість (декілька десятків тисяч) жителів міста та його гостей, що може бути зручною площадкою для реклами туристичних принад України. Вважаємо, що участь українських туристичних фірм у МТТЯ-2016 не тільки наддасть можливість продемонструвати національні пам’ятки України, запропонувати нові туристичні маршрути, ознайомити учасників виставки та відвідувачів з нововведеннями українського туризму і ціновою політикою, забезпечить активну рекламну кампанію за допомогою мас-медіа, залучених організаторами. З метою розширення туристичних зав’язків з Україною, організатори виставки готові надати окремі пільги українським туристичним компаніям, зокрема, надати знижку на участь у виставці у розмірі 10%, а також не стягувати реєстраційний внесок 200 дол. США, сприятимуть у бронюванні готелю із знижками, організують зустріч в аеропорту м. Ташкент і доставку до готелю. Також виключно для українських туристичних компаній організатори ярмарку нададуть знижку за оренду конференц-зали при проведенні презентаційних заходів.

Для отримання додаткової інформації необхідно звертатись до координатора проекту – Саіди Хаджаханової тел.моб. +998 90 345 70 75; тел. +998 71 233 07 33; тел./факс. +998 71 233 11 68; + 998 233 33 69;e-mail: ria-uz@yandex.ru; tashkentinternational@gmail.com. Додаткова інформація на сайтах: www.tourfair.uz; www.welcomeuzbekistan.uz. У разі прийняття рішення про участь у ярмарку, просимо проінформувати Департамент на електронну адресу: v.golovchenko@vininvest.gov.ua .