У фіскальній службі Тульчинщини гасили пожежу

Дата: 10.04.2018 09:39

Зразу ж зауважимо, що була вона навчально-тренувальною під час занять із протипожежної безпеки та поводження зі зброєю і боєприпасами. Для цього у переддень свят до Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ завітали фахівці місцевої Служби порятунку.

Працівникам фіскальної служби розповіли про небезпеку, яку приховує у собі вогонь, порядок дій у разі її виникнення вогню: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”, евакуації , гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення , а також провели інструктаж щодо поводження зі зброєю та боєприпасами. Податківці з цікавістю долучились до проведення практичних занять: спробували реально загасити вогонь вогнегасником . Веселому настрою учасників посприяла гарна сонячна погода.

Виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти наше життя та майно від вогню.