У гості до українців

Дата: 12.04.2016 16:59

21-22 травня відбудеться II Всеукраїнський туристичний фестиваль «У гості до українців». Метою заходу є активізація пріоритетного для України внутрішнього туризму, сприяння українців до подорожей своєю країною та просування регіонального туристичного продукту. Делегаціям буде надано можливість презентувати туристичні ресурси з урахуванням їх власної специфіки (культурно-історичної спадщини, географічне положення, особливості місцевої кухні та інші туристичні атракції).
Місцем проведення обрано Національний ботанічний сад ім. М. Гришка в м. Києві по вул. Тімірязєвська, 1. Організатором вищезазначеного заходу є громадська організація «Чисте перо». Контактна особа: Жанна Кобилінська (моб. тел.(093) 680 95; e-mail:positiveukraine2013@gmail.com).