У рамках спільної наради обговорили механізм спільних дій з виявлення фактів використання праці неоформлених працівників

Дата: 04.10.2018 11:20

Сьогодні, 04 жовтня, відбулася спільна нарада за участю начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Алли Мельник, першого заступника управління Олега Боровського, заступника начальника фінансово-економічного відділу Наталії Афанащенко, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів управління Держпраці у Вінницькій області Віктора Короленка, провідного спеціаліста – інспектора з праці юридичного відділу Тульчинської міської ради Олексія Ільчика.
Обговорили механізми реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та запобігання «тіньової» зайнятості.
Акцентували увагу на проведенні спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи із суб’єктами господарської діяльності у питанні законодавчих змін, інформування громадськості щодо захисту трудових прав працівників, недопущення порушення законодавства про працю і особливо щодо гарантій виплати мінімальної заробітної плати.