У Тульчині відбулась зустріч з прийомними батьками

Дата: 13.03.2014 11:56

12.03.2014 року у Тульчинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась зустріч з прийомними батьками, в якій взяли участь працівники районного центру, служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу освіти, управління соціального захисту населення та практичний психолог.
Прийомні батьки мали можливість познайомитись та поспілкуватись між собою на спільні теми щодо виховання, розвитку, періоду адаптації в сім’ї та колективі прийомних дітей, а також отримати професійну консультативну допомогу від фахівців. Оскільки таку зустріч організовано вперше, цікаво було спостерігати, як прийомні батьки ділились своїм досвідом у процесі виховання дітей. Такі зустрічі заплановано проводити щоквартально, в подальшому й за участі самих дітей, адже дуже важливо, щоб відбувався діалог фахівців, батьків та дітей.