У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму буде збільшено:

Дата: 25.06.2018 15:38

Уже з 1 липня 2018 року Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України проведе перерахунок пенсії окремим категоріям громадян.
Зміни пов’язані зі зміною прожиткового мінімуму. Зважаючи на це, максимальний розмір пенсії буде збільшено на рівні 10 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність із 13370 грн. до 14350 грн..
Крім того, мінімальний розмір пенсії для осіб, у яких страховий стаж менше як 35 років у чоловіків та 30 років у жінок, а для пенсій, призначених до 1 жовтня 2011 року, у чоловіків 25 років, у жінок 20років становитиме 1435 грн..
Підлягає перерахуванню надбавка до пенсії особам, які мають статус „Почесний донор України” та „Почесний донор СРСР”. Розмір цієї надбавки збільшиться з 170 грн. до 177.70грн..
Слушно зауважити, що зазначена надбавка визначена на рівні 10% від прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, який з 1.07.2018 року складає 1777грн..