26 вересня 2013 року голова райдержадміністрації Анатолій Степанович Бузік та голова районної ради Олексій Петрович Авраменко взяли участь у засіданні колегії облдержадміністрації "Про стан благоустр

Дата: 27.09.2013 10:10

Благоустрій Тульчинського району станом на 23.09.2013 року
Благоустрій центральної частини м.Тульчина - розроблено проектно-кошторисну документацію ТОВ «МУР», яка пройшла експертизу (загальна кошторисна вартість -3,2 млн. грн..). Розпочато будівельні роботи першої черги благоустрою. У бюджеті міста на ці цілі передбачено 300 тис.грн., громадською організацією «Тульчинське земляцтво» зібрано більше 100 тис.грн.
Завершено капітальний ремонт вул. Набережна с.Зарічне на що використано 52,911 тис.грн. коштів державної субвенції, також використано 191,760 тис. грн. на експлуатаційне утримання доріг м.Тульчин. Проведено капітальний ремонт проїзної частини у с.Копіївка по вул.Вороніна - загальною сумою 21,507 тис.грн., ; смт Шпиків вул.Качуріна - 296,767 тис.грн.; смт.Кирнасівка вул. Пестеля-114,796 тис.грн.; розпочато роботи з капітального ремонту зливневої каналізації в с.Мазурівка (кошти субвенції -171 тис.грн.).
Приведення в належний санітарний стан сміттєзвалищ населених пунктів - приведено в належний стан всі сміттєзвалища району (28 сміттєзвалищ- паспортизовані), населені пункти (сільські ради) користуються існуючими схемами санітарної очистки, в кожній територіальній громаді розроблено графіки та схеми вивезення твердих побутових відходів.
Розпочато роботи по рекультивації 2 сміттєзвалищ на території Суворовської сільської ради; продовжуються роботи по рекультивації полігону ТПВ м.Тульчина на що, використано-791,5тис.грн.: за рахунок обласного екологічного фонду-551,5 тис.грн.; DESPRO-240 тис.грн. В районі впроваджується схема роздільного збирання ТПВ та розроблений графік його вивезення. Запроваджено таке збирання у м.Тульчин та у селах: Суворовському, Кинашів, Мазурівка, Нестерварка. Розпочато додаткове висадження саджанців граба на територіях сміттєзвалищ у кількості 4510 шт.(ширина захисної смуги- 4,5-6 м., відстань в ряду 0,5 м.,міжряддя-1,5 м.).
Для запровадження роздільного збору ТПВ в м.Тульчин збудовано 17 майданчиків та встановлено 68 контейнерів під скло, папір, ПЕТ- пляшку та пластмасу. Наразі виконуються роботи по будівництву ще 6 майданчиків.
Освітлення населених пунктів району:
У м.Тульчин виконано роботи по заміні ліній електричних мереж по вул.Леніна, Суворова, Гагаріна, Дейча загальною протяжністю 300 метрів на суму 1800 грн., встановлено ліхтарів по вул.Леніна, Семенова, Павлова в парках Слава, Леонтовича -23 шт. на суму 4304 грн. Замінено по місту енергозберігаючих лампочок всього-108 шт. на суму 3780 грн.
В с.Василівка (Заозерненська срада) – проведено реконструкцію освітлення вул. Гагаріна, Шевченка, Маяковського, Леніна - встановлено 45 ліхтарів, протяжність-4,5 км-на суму 9тис.грн.
По с.Бортники здійснено реконструкцію вуличного освітлення по вул.Миру, Леніна загальною довжиною-2420 м.,встановлено 31 ліхтар. Виконано робіт на суму 111052,24 в тому числі:
-придбано матеріали і виконані роботи на суму-94533,60 тис.грн;
-вартість проектно-кошторисних робіт-15000 грн.;
-вартість державної експертизи-560 грн.;
-вартість послуг по програмуванню і підключенню лічильників-958,64 грн.
с. Крищинці- реконструкція освітлення на суму 5 тис.грн.(7 ліхтарів, проводу-0,8 км.).
с. Білоусівка- реконструкція освітлення на суму 6 тис.грн.(4 ліхтара, проводу-0,3 км.).
смт.Кирнасівка (хутір Марково)- встановлено 9 ліхтарів, проводу-1,0 км.
с. Заозерне (друга черга)- реконструкція освітлення на суму 93,5 тис.грн.
с.Михайлівка- реконструкція освітлення вул.Перемоги-5,67 тис.грн.(8ліхтарів, 0,65 км.проводу), планується завершення освітлення вул.Ватутіна - на суму 14,8 тис.грн( 15 ліхтарів, 0,78 км проводу).
Розроблено технічну документацію на освітлення вулиць смт. Шпиків (2,2 км.), с. Левківці (2,5 км.), с.Дранка (1 км.), с.Суворовське (2 км.).