Учнівський конкурс читців, присвячений Міжнародному Дню рідної мови

Дата: 14.02.2019 10:31

13 лютого в приміщенні читального залу Тульчинської ЦРБ відбувся районний конкурс читців присвячений Міжнародному Дню рідної мови. В конкурсі взяли участь ЗШ І-ІІІ і І-ІІ ступенів. Учні підготувалися заздалегідь. Вони не тільки відповідально поставилися до даного конкурсу а й творчо. Зал заряснів вишиванками, замайорів віночками. Краса української мови ожила в поетичних рядках кожного учасника. У виконанні учнів прозвучала поезія Тараса Шевченка, Володимира Сосюри, Ліни Костенко, місцевих поетів Наталки Погребняк та Марії Ясакової.

Майстерність читців художнього слова оцінити було дуже важко, оскільки кожен учасник намагався передати красу рідної мови та велич її слова. А також в читальному залі був представлений перегляд літератури, який зібрав чималу кількість творів про історію української мови, довідкову літературу та кращі нові видання за останні роки.