«Український клуб аграрного бізнесу» запрошує!

Дата: 22.06.2017 08:48

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією AgriEvent запрошують Вас на третій захід із серії Дні агротехнологій, присвячений демонстрації ефективних технологій обприскування.
Учасники заходу матимуть можливість ознайомитися з особливостями технологічного процесу обприскування, побачити реальні високопродуктивні оприскувачі безпосередньо в роботі. Всі відвідувачі зможуть оцінити результати роботи агрегатів, порівняти технології та обрати оптимальні варіанти для власного господарства.
Дні агротехнологій УКАБ - це платформа, що надає можливість задати аграріям тренд та показати ноу-хау аграрної галузі. На заходах демонструють технології, які стануть актуальними у найближчому майбутньому. Участь для аграріїв - БЕЗКОШТОВНА.
Дні агротехнологій УКАБ - це:
- можливість протестувати в польових умовах сільськогосподарську техніку провідних світових виробників, здійснити її тестування та оцінку;
- демонстрація нових технологій в сільськогосподарському машинобудуванні;
- 200+ учасників-агровиробників із центральних регіонів країни;
- спілкування з директорами з виробництва, головними агрономами, головними інженерами 20 найбільших агрохолдингів України - членів УКАБ із земельним банком близько 4 млн. га.
Дата проведення заходу: 10 серпня 2017 року
Місце проведення заходу: ТОВ «Вінницька аграрно-промислова група» (Вінницька область, Калинівський район, поле поблизу с. Голубівка)
GPS координати поля: 49.556997, 28.715372
Запрошуємо Вас взяти участь у третьому заході із серії Дні агротехнологій, присвяченому демонстрації ефективних технологій обприскування.
За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до команди організаторів:
Артем Демченко, менеджер проекту, 096-072-06-71 demchenko@ucab.ua.
Олександр Радченко, менеджер проекту, 097-642-18-48 radchenko@ucab.ua.